2. decembra so v OŠ Litija, Podružnici s prilagojenim programom izvedli tehniški dan z naslovom Mala praznična tovarna voščilnic. Tehniški dan je bil namenjen izdelavi novoletnih voščilnic, opremljenih z voščili. Učenci in učitelji so se pridružili projektu Mala pozornost za veliko veselje na pobudo DEOS Centra starejših, kjer že sedmo leto zbirajo praznične voščilnice in pisma za starejše občane v domovih po celi Sloveniji. Učenci Osnovne šole Litija so izdelali 300 voščilnic, lepo okrašenih s pozitivnimi posvetili, ki so jih napisali na roke. Pri izdelavi voščilnic so se učencem Podružnice s prilagojenim programom pridružili tudi nekateri oddelki osnovne šole. Del voščilnic so predali DEOS-u, Centru starejših Notranje Gorice, 170 voščilnic pa bodo namenili Domu starejših Tisje in z njimi obdarili stanovalce doma ter jim tako polepšali praznične dni.