LIKOVNA USTVARJALNICA MLADIH

V petek, 2.12.2022, je Društvo LILA ponovno organiziralo enodnevno Likovno ustvarjalnico mladih za učence osnovnih šol litijske in šmarske občine in dijake litijske gimnazije.  Ustvarjalnica je potekala v ateljeju LILA, v Kulturnem centru Litija. Ustvarjalnice sta se poleg učencev Osnovne šole Litija, udeležila tudi učenca Podružnice s prilagojenim programom in sicer Aljaž Mravlje in Rok Žibert. Spremljala ju je mentorica Barbara Klanšek. Mladi ustvarjalci so ustvarili svoja dela na temo, ki je bila aktualna v tednu otroka in sicer Skupaj se imamo dobro. Nastali so čudoviti izdelki. Za njihov izkazan trud bodo prejeli priznanja za sodelovanje, dela pa bodo razstavljena na samostojni razstavi, ki bo predstavljena po vseh sodelujočih šolah.

Litija, 5.12.2022

Zapisala: Barbara Klanšek