Šolski parlament

V torek,  6. 4. 2021 smo imeli sestanek šolskega parlamenta preko Zooma. Pogovarjali smo se o šoli na daljavo in o poklicni prihodnosti. Povedali smo tudi, kaj si želimo v prihodnosti. Skupaj smo se pripravljali na občinski otroški parlament. V petek, 16. 4. 2021 smo imeli preko Zooma 31. regijski otroški parlament, udeležili smo se ga učenci iz različnih krajev v zasavski regiji. Pridružili so se tudi Matjaž Švagan, župan občine Zagorje, župan občine Litija, Franci Rokavec in drugi župani. Skupaj z drugimi učenci in učitelji smo se pogovarjali o naši poklicni prihodnosti in o šoli na daljavo. Bilo mi je zelo lepo. Letos zaključujem šolanje. Želim si, da bi imeli tudi  učenci posebnega programa več možnosti za zaposlitev.

Sabina Zakšek, učenka PPVI 4