Teden otroka so na Podružnici s prilagojenim programom preživeli pestro in zabavno. Skozi ves teden so se prepletale različne dejavnosti. V sklopu naravoslovnega dne Varno v šolo je učence obiskala policistka PP Litija ter z učenci spregovorila o varnosti v prometu. V torek je potekal kulturni dan, z naslovom Kino na obisku. Učenci so si ogledali film, ki je bil prilagojen vsaki starostni skupini. Po filmu so poustvarjali v različnih oblikah: pisno, likovno, glasbeno,.. Sreda je bila športno obarvana.  Športni dan je bil namenjen  seznanjanju učencev s posamezno športno panogo ter aktivnemu sodelovanju pri športnih aktivnostih kot so judo, košarka, joga in ples. V sklopu kulturnega dne so obiskali Matično knjižnico in Mladinski center. Z razredniki so tudi spregovorili o letošnji temi Tedna otroka –  Odgovor je pogovor. Teden so zaključili z naravoslovnim dnem Skrb za zdravje. Poleg razgovora na temo Zdrav način življenja, so v Zdravstvenem domu Litija, za učence izvedli preventivni pregled zob.

Alenka Vidgaj