Tudi v tem šolskem letu  je Osnovna šola Ivana Skvarče v spomin Francu Kopitarju, organizirala že 8. likovni natečaj Jaz umetnik, na temo » Pogled skozi okno«

Natečaja so se udeležili tudi učenci OŠ Litija, Podružnice s prilagojenim programom pod vodstvom mentorice Barbare Klanšek.

Na likovni natečaj se je odzvalo 34 mentorjev osnovnih šol in šol s prilagojenim programom s 156 likovnimi deli učencev. Komisija je izmed vseh 156 del izbrala le po tri iz vsake triade.

Tako je v kategoriji OŠ s prilagojenim programom 2. mesto dosegla učenka Nika Bricelj. Podelitev je potekala v četrtek, 23.maja,  v Zagorju, v OŠ Ivana Skvarče, kjer so priznanja nagrajencem podelili na Spomladanskem koncertu. Pripravili so bogat kulturni program.

Čestitke Niki za odličen  dosežek.