Novo šolsko leto je pred vrati

Prvi šolski dan v šolskem letu 2022/23 je četrtek, 1. 9. 2022.

Vsi učenci Podružnice s prilagojenim programom pričnejo s poukom ob 8.uri. Od 7. ure dalje bo potekalo varstvo vozačev.

Vsi učenci vstopajo v šolo skozi vhod Podružnice s prilagojenim programom s postajališča pred šolo.

Starši otroke pospremijo do vrat v šolo, razen staršev učencev novincev, ki jih vabimo, da vstopijo v šolo in se pogovorijo s strokovnimi delavci.

Vozači, ki se v šolo vozijo s šolskimi prevozi, v šolo vstopijo, ko se pripeljejo do šole.

Prvi šolski dan bodo učenci dobili urnike in učbeniške komplete, zato naj imajo s seboj šolsko torbo in copate. Malico in kosilo dobijo vsi prijavljeni učenci. Zajtrka ne bo.

Za učence vozače je organizirano varstvo vozačev zjutraj od 7. ure dalje.

Prevozi bodo zjutraj potekali po voznem redu, po pouku pa po 5. šolski uri in kosilu, ali nekoliko kasneje, če je na določeni relaciji večje število učencev in bo kombi peljal večkrat.

Za vse učence velja, da se pouk konča ob 12.20.

Ravnatelj: Peter Strle