Podružnica s prilagojenim programom na litijski tržnici

V decembru vas ob sobotah vabimo, da nas obiščete na naši stojnici na litijski tržnici, kjer si lahko ogledate in dobite izdelke, ki so jih izdelalali učenci in učitelji Podružnice s prilagojenim programom. Vaše donacije bodo obogatile šolski sklad, s katerim omogočamo otrokom iz socialno šibkejših družin letovanje v šoli v naravi.

Vljudno vabljeni, da nas obiščete!

Tehnični dnevi na Podružnici s prilagojenim programom

V zadnjem tednu novembru so imeli učenci na podružnici tehnične dni. Ustvarjali so v okviru svojih razredov, saj nam mehurčki ne dopuščajo mešanja skupin, kot smo bili vajeni v prejšnjih letih. Učenci so izdelovali voščilnice, božično novoletne okraske, uporabne izdelke iz lesa, ter adventne venčke in novoletne aranžmaje. Nastalo je veliko lepih izdelkov, ki jih si lahko ogledate ob sobotah na litijski tržnici. Tam si izdelke lahko izberete in z donacijo v šolski sklad omogočite otrokom iz socialno ogroženih družin letovanje v šoli v naravi.

Vabljeni!